| BogdanFnky a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o intrebare legata de siteul Neobux (site PTC). Cati bani ar trebui sa investesc pentru a castiga mai mult? Ma refer sa castig si un profit( sa acopere suma care am investit-o). Dupa ce am bagat banii pe PayPal ce credeti ca ar fi mai indicat sa fac cu ei: sa inhiriez refferali sau sa imi achizitionez Golden Membership sau poate sa cumpar clickuri ( Purchase Click). Sper ca cineva ma poate ajuta. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| boogdan91 a răspuns:

De cand a picat onbux, neobux e nr 1. Iti recomand sa iti iei mai intai golden membership si sa iti ramana 5-10dolari pentru cativa referali, apoi faci tu repede alti bani pentru mai multi referali. Bafta

2 răspunsuri:
| BogdanFnky explică:

Loser esti tu ca chiar se castigawinking ma refer cam cat ar trebui sa bag da tu nu batman batman laughing prost esti straight face ai gresit sectiunea.cauta la sectiunea:,, Prosti ''

| marien a răspuns:

Atentie! eu castig 50 de dolari le zi fara sa fac nimic!
Nu este gluma, este foarte serios!
M-am inscris acum 17 zile pe un site nou, la recomandarea unui mare marketer!
Este un site de publicitate( nu pay per click), care plateste zilnic!
Pentru informatii detailate: ghedust@yahoo.com