| SadBoyForever a întrebat:

Nu stiu sa descarc nimiccrying nici jocuri, muzica, cum fac sa invat si eu sa pot descarca, vreau un joc dar nu ma descurc sa-l descarc crying.

1 răspuns:
| teo_7965 a răspuns:

La jocuri iti trebuie uTor.rent si cauta pe the.pirate.bay. com, dai la categoria Games si cautisi vezi pe STANGA trebuie sa sctie PC dupa ce dau SEarCH sau CAUTARE, apesi pe Down. load Tor.rent sau GET THIS TOR.RENT,apoi astepti pana ce se descarca, il instalezi si gata...da ai grija ca la unele jocuri iti trebuie Dae.mon Tools aici e mai complicat iti trebuie experienta mai bine chemi pe cineva care stie sa descarce, si la muzica e simplu te duci pe googlesi scrii melodia care o vrei + descarcare