| shippuden a întrebat:

Nu sunt programe gen garena, game ranger in care sa pot juca pes 2013 pe pc in varianta piratata? funda daca stiti

7 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Nu merge. singura metoda e sa iti cumperi jocul original

| Rando a răspuns:

Incearca Tunngle.

| shippuden explică (pentru Rando):

Ai incercat tu si ti-a mers?

| Rando a răspuns:

Pai eu as zice sa te interesezi mai intai daca jocul suporta LAN Play, si din cate stiu eu da, si daca da atunci trebuie sa poti sa il joci.

| shippuden explică (pentru Rando):

Mi-am facut cont pe tunning l-am instalat in pc, am vazut ca era pes 2013 in retea acolo, numai ca nu stiu cum sa-mi mearga.Tu cum ai reusit sa-ti mearga?

| Rando a răspuns:

Pai ar trebui sa te conectezi in camera cu cineva pe tunngle si din joc ar trebui sa ai ceva pe acolo cu LAN unde dai search la un server sau bagi ip si te conectezi, oricum daca intri in camera cu cineva pe acolo incearca sa ii intrebi si pe ei, si dupa aia jucati impreuna.

| shippuden explică (pentru Rando):

M-am chinui ca prostu...da degeaba nu merge...tre sa-i dai un update si am cautat pe google n-am gasit nimic bun