| anonim_4396 a întrebat:

Nume Server: Metin2EffeCT
Server Status: Online
MC / IP: 5. 35. 52. 214
Rate: PVP
Experienta: * PVP
Yang: * PVP
Obiecte: * PVP
Fierar: * 100% (nu cere iteme)
Timp Online: * 12/24
Buguri Rezolvate: aproape toate
Regat recomandat: Chunjo (Rosu)
Forum: -----
Site : * http://5. 35. 52. 214/index.php

Client & Luncher: * ( recomandat v3. 5 sau v3. 7 by abesgaara)
Retele Hamachi: * Metin2EffeCT-01 (daca este necesar se vor creea mai multe)
Parola retele Hamachi: 123
Video: ----
Poze: ----
Descriere: In shopuri aveti tot ce va trebuie [arme/armuri(king1/king2-3-4/posedate)/bonusuri/ pietre/etc.]
Bonusuri facute sa nu va omorati dintr-un skill(40/90STR/DEX/INT/CON // 20% anti war, sura.//25% critica/magie...

NPC-va da (Level, cal, skill P etc...)
Aveti arme legendare ...nus toate la shopuri dar restul vi le da GM (spuneti doar codul de Gm pentru respectivul Item si al primiti)

Sper sa va placa! Multumesc...

2 răspunsuri:
| xXGaBiXx a răspuns:

Mai bine as juca Mario decat Metin 2 -.-

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Bine... intru! fundă?