| anonim_4396 a întrebat:

Nume Server: EffectMetin
Server Status: Online
Timp Online: nu stiu
MC / IP: 5. 150. 43. 201
Rate: PVP
Experienta: * PVP
Yang: * PVP
Obiecte: * PVP
Fierar: * 100% (nu cere iteme)
Timp Online: * 12/24
Buguri Rezolvate: aproape toate
Regat recomandat: Chunjo (Rosu)
Forum: -----
Site : * 5. 150. 43. 201
Client & Luncher: * ( recomandat v3. 5 sau v3. 7 by abesgaara)
Retele Hamachi: * EffectMetin-01 EffectMetin-02 (daca este necesar se vor creea mai multe)
Parola retele Hamachi: 123
Video: ----
Poze: ----
Descriere: In shopuri aveti tot ce va trebuie [arme/armuri(king1/king2-3-4/posedate)/bonusuri/ pietre/etc.]
GM va da tot ce doriti in afara de Iteme GM

NPC-va da (Level, cal, skill P etc...)
Aveti arme legendare 2010-2011 ...nus toate la shopuri dar restul vi le da GM (spuneti doar codul de Gm pentru respectivul Item si al primiti)

Serverul e nou asa ca mai mult am postat acest server pentru ca, am nevoie de 2-3 GM. cei interesati postati raspuns aici sau ma gasiti pe retelele de hamachi.

Răspuns Câştigător
| ionut1134 a răspuns:

Daca vrei sa ai plaiery fal fara hamaki servarele pe hamaki nu prea sunt populate