| UzumakiNaruto a întrebat:

v-ati plictisit de vechile metin2 si vreti unul nou? acum il aveti Nume Server: * Metin2Eclips big hug

Server Status: ONLINE b-)
MC / IP: 5.225.71.127 kiss
Rate:pvp
Experienta: * pvp 100% arme 2011 la magazin
Yang: * pvp
Obiecte: * pvp
Fierar: * pvp kiss kiss kiss kiss
Timp Online: * deci luni si marti de diminiata de la 7 pana la 1 noaptea si de miercuri de la 2:00 amiaza pana la 12 seara

Buguri rezolvate: tot b-) b-)
Regat recomandat: Blue

Forum: n-am
Site: * 5.225.71.127
Client & Luncher: * oare care client

Retele Hamachi: * Metin2Eclips1 pana la 10
Parola retele Hamach: 123 peace sign devil-

Video: inca nu
Poze: nu

Descriere: servar pvp 100% arme 2011 la shop kinguri 2010 2011 etc va astept cu mare drag respect pentru toti si o sa ne intelegem:X:X good joooooooob EDIT:id meu de mes paul_yacobutz93 daca aveti o nelamurire

2 răspunsuri:
| Gomi a răspuns:

Intrati aici cel mai tare sv de metin no hamachi gm prietenosi http://univers.mt2.ro/ pentru probleme contactati-ma :WeeD(nume pe mt) va asteptam

| AlbutNegruT a răspuns:

Imi pare rau. nu imi place hamachi-ul. scuze