| Ramo137 a întrebat:

NVIDIA GeForce GTX 970
Am placa asta vide.o
Pe net nu gasesc ce am nevoie.
Dacă este bună pentru gameplay am niște jocuri cu o rezoluție foarte bună și sunt destul de mari.
Pe YouTube Ramona Topală postez gameplay dar vreau să se vadă şi să se mişte mult mai bin.e

Fiindcă eu când joc jocul și înregistrez ecranul cu obs Studio se vede bine, dar când îl pun în Sony Vegas și după ce salvez nu se mai vede atât de bine.
Nu știu cu câte frame-uri să salvez sau ce setari sa mai fac.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Inregistreaza ecranul cand joci cu: MSI Afterburner si nu vei mai avea nici o problema!