| BestOfTheBest a întrebat:

O intrebare ciudata. exista vreo meserie de gamer? laughing facultatethinking sau ce ar trebui sa urmez ca sa ma angajez la o firma producatoare de jocuri?happy sau de ce nu facebook, google sau alte site'uri importante

2 răspunsuri:
| venilla a răspuns:

Pai ar trebuie sa dai la politehnica, iar daca inca nu esti la liceu, cand vei intra iti poti alege o clasa de intensiv infomatica. In timpul liceului poti da niste examene de certificare numite ECDL care te vor ajuta in viitor (scapi de bacul la info si o sa ti se mareasca salariul daca o sa lucrezi in domeniu cu un anumit procent)

| BestOfTheBest explică (pentru venilla):

Mersihappy.sunt cl a 8a.media generala 5-8 o sa imi iese pe undeva pe la 7.80 ce sanse am sa devin asa ceva?