| ionutz24_2810 a întrebat:

O intrebare pentru cei care au cunostinte despre serverele private de metin: am instalat un server files care a venit impreuna cu un client. Eu ma pot conecta dar ceilalti intra pana la caracter si cand dau start ii duce inapoi la login. Am decis sa schimb clientul dar sv files merge numai cu acel client. Cum pot modifica sv files astfel incat sa mearga pe orice client?

Răspuns Câştigător
| Bogyutzzz a răspuns:

Problema este la Login verifica PortMap si Pornirea servarului.