| emybestmetin a întrebat:

Buna TPU stie cineva cum pot sa fac un hack de metin 2 care merge doar pe serverele oficiale ca ro sa mearga si pe serverele private lasatzy raspunsuri

1 răspuns:
| AnDrEyUtZzZ a răspuns:

Poti face hackuri pentru metin2 dar e o singura problema si anume : tu trebuie sa fi expert in cunostinte C++ si altele,
Deci dupa parerea mea, e foarte greu de realizat...
Sfatul meu ar fi sa cauti pe google hackuri pentru metin2 (sunt multe hackuri care functioneaza si pe ro, trebuie doar sa ai rabdare si sa cauti)