| Bogdan_5174 a întrebat:

am si eu urmatoare intrebare:
Am un server privat de Metin2 si an gasit un super client pe placul meu insa pentru a ma putea conecta la el pe langa schimbarea ip-ului la mc.txt trebuie sa schimb si pong-ul insa intrebarea este cum aflu pong-ul de la game-ul serverului meu p al modifica in client?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Da trebuie schimbat stergi ce este acolo si iti schim cu ip de la servar fara.100 la sfarsit.
Asta ma inteles restul mai explicit sau mai pe intelsul fiecatuia sa intelegem si noi?

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Daca nu merge iti zic eu cateva detalii mai importante si creca iti dai seama.
Mc.txt IP cu.100 la sfarsit sau fara (la playeri ii dai cu IP intreg fara 100 la sfarsit.
Port map IP.100 la sfarsit Trebuie sa fie 8 si sa le activezi pe toate sa mearga.
Virtual PC primul IPVc4 il bagi intreg IP la al doilea IPvc4 il bagi cu 100 la sfarsit, Gateway (hamachi pui 255.0.0.0 daca este IP il pui asa cum este).
Si te poti loga Daca este dinamik merge pe Hamachi dacai IP statik merge pe amandoua (si pe hamachi si pe IP).