| Bl0w a întrebat:

O metoda de a juca nfs most wanted in retea de tip LAN? Am incercat hamachi dar celor care vor sa intre pe server nu le apare in lista

1 răspuns:
| stefan2104 a răspuns:

Daca e most wanted ala vechi, nu 2012, dai in control panel-network and internet-network and sharing centre apoi de aici dai set up a new connection or network. de aici alegi ultima, set up a wireless ad hoc. dupa aceea, te conectezi la reteaua creata, faci legatura prin fir sau wi-fi si astepti pana arata o bancuta, dupa conectare. intri in joc apoi dai lan play, unul dintre jucatori, creeaza server, celalalt se conecteaza la server si de acolo e simplu. Nu cred ca se poate in mai mult de doi