| Ana2920 a întrebat:

O zi frumoasa va doresc! Deci am o problema, nu chiar asa mare.
Eu am un cont de TikTok si as vrea sa-mi fac un cont nou. Mi-am facut 2 conturi, pe unul nu am postat absolut nimic si ambele au fost banate ca civa am incalcat regulile comunitatii, eu care nu aveam nimic pe cont... stiti cum as putea face sa nu mi se mai baneze contul?

1 răspuns:
| Ervin12 a răspuns:

Bună Ana! Nu sunt așa expert în Tiktok! Dar având în vedere că am 15k urmăritori, și 50k aprecieri, pot spune că am puțină EXPERIENȚĂ! Ban pe tiktok nu poți Lua dar pentru video-uri greșite (nsfw, etc) poți lua și dacă înjuri pe videoclipurile /liveurile celorlalți, sau dacă îți dă mai multe persoane report! Îți sugerez să creezi cont nou, și să ai grijă să nu înjuri, sau să publici content 18+! Seară frumoasă în continuare!