| TrololoLM a întrebat:

puppy dog eyes Buna TPU! Am si eu o intrebare, cum se numea jocul acela in care erai politist si erai chmeat la batai in oras...arestai lumea si altele! Nu cred ca am fost prea exact, dar l-am vazut in urma cu 3-4 ani si nu l-am jucat...si chiar as vrea sa ma apuc de el! Funda! big grin

4 răspunsuri:
| AnswersForce a răspuns:

Salut! Si eu am vrut sa aflu numele jocului cand eram mai mic dar nu l-am aflat.Dar ar trebui sa fie ceva cu "Police..."Daca il aflii sa-mi dai si mie link cu el.Mersi.Noroc!

| TrololoLM explică (pentru AnswersForce):

Am gasit ceva, dar nu cred ca e asta, se cheama Police Force

| TrololoLM explică (pentru TrololoLM):

Mdaa! nu e asta!

| TrololoLM explică (pentru TrololoLM):

L-am gasit, se cheama True Crime New York City! big grin