| Otto_Leonard_1995 a întrebat:

Laptop-ul meu are placa video Nvidia geforce GT 520m, dar are si Intel(R) graphics care e slabuta... in jocuri mi se baga aia cu Intel-ul, cum fac sa o modific? Ofer funda repedeee...

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Gresesti! Iti lucreaza amandoua odata! Iti arata numai Intel-ul pentru ca are niste setari sau nu stiu mai exact de ce dar un lucru e sigur : daca n-ar lucra amandoua atunci NU ti-ar merge niciun joc! Asa au toate laptop-urile mai noi, cate 2 placi, asa am si eu... Bafta!