| cl4uD1u a întrebat:

Am si eu o intrebare...
De ce mereu cand vreau si eu sa intru in jocul: "The Sims3" imi scrie asa: "Enter your Registration Code here.Please enter the entire Registration Code found either in your confirmation email, your game manual/product packaging, or game card."

Si mai jos e un spatiu si nu stiu ce sa scriu acolo.

Daca stie cineva ce are va rog sa raspunda happy!

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

Pentru ca de curand EA Game a inceput sa pracftice sistemul de securitate preluat de UBSOFT.Asa ca jocurile Pitatate nu mai merg doar cu un simplu crack cum merg cele de la ACTIVISION cand iei CD original trebuie sa iti faci cont pe EA GAME.com si iti da acolo un cod.In fine nu intru in detalii. Funtabig grin

1 răspuns:
| blackmagic13 a răspuns:

Daca il ai cumparat scrie codul de pe carcasa