| Mihai212 a întrebat:

Salutare tuturor!sad

Dupa ce am instalat fifa 2009 incerc sa intru in el. Dupa imi apare asta

Enter yout Regostration Code here

Please enter the entire Registration Code found either in your confirmation email, your game manual/product packaging, or game card

Dupa imi apare sa pun un cod.Il pun pe cel care l`am dat si la Registration code.Nu merge.Altu.La fel... Ce naiba trebuie sa pui acolo.

2 răspunsuri:
| SadBoyForever a răspuns:

Stiu ca ti se pare ciudat ceea ce iti voi zice, dar imi poti spune te rog de unde pot descarca si eu fifa 2009?