| randyboy a întrebat:

Ok deci am o problema grava.Nu imi mai merge niciun joc online...nu ma mai conecteaza la servere.Stie cineva cum rezolv asta?

Răspuns Câştigător
| TrAcEEEEE a răspuns:

Mdea ce browser folosesti?
Daca folosesti mozila nu ai decat sa iti bagi google chrome deoarece unele dintre jocuri nu le vede si google chrome are ceva in plus fata de mozila daca ai google chrome si iti face la fel nu ai decat sa iti reinstalezi internetu ori sa iti reinstalezi pc din nou deci funda?big grin

| randyboy explică (pentru TrAcEEEEE):

Nu ma refer la jocuri in browser..Metin2, Perfect World, C.S...la astea ma refeream

2 răspunsuri:
| TrAcEEEEE a răspuns:

Aha asta e problema tampita trebuie saiti reinstalezi pc din nou ca sa iti mearga pentru ca ai multi virusi in pc