| Tzelu a întrebat:

Ok deci caut jocul de sims pe ent prietena mea a gasit the sims 1 si alt fel de the sims oricare a rfi e bun the sims s afie doar ca acum nu il mai are daca ati putea sa imi spuneti de unde s ail descarc... fundita si voturi si tot ce vreti plsss si daca stiti coduri si parole de astea de bani etc.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

THE SIMS 1 - COMPLETE COLLECTION
The Sims 1 - Cu Toate Expansiunile (8 en 1)Full ISO 5 Links
- The SIMS
- The Sims Livin More (Livin 'Large)
- The Sims House Party
- The Sims Hot Date (Hot Date)
- The Sims Vacation (Vacations)
- The Sims Unleashed (Unleashed)
- The Sims Superstar
- The Sims Makin 'Magic (Makin' Magic)
Pentru alte detalii vezi pm! Bafta!

| Tzelu explică (pentru neluL):

Pai de unde sa il descarc si cati G are?

| neluL a răspuns (pentru Tzelu):

Pai ti-am dat mesaj privat cu linkurile de descarcare! Citeste-ti mesajele private! http://www.TPU.ro/mesajele-mele