| Dmdmkdksnxnxndj a întrebat:

Ok deci daca intru din greșeală să zicem pe profilul cuiva de TikTok și după ii dau block imediat, ii mai apare notificarea că i am vizitat contul?

6 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Chestia asta de TikTok, e dragoste sau sex?

| Dmdmkdksnxnxndj explică (pentru Goete):

E cea mai populară categorie de întrebări de pe TPUhappy e o urgenta și aveam nevoie de un răspuns rapid de aia am pus o aicilaughing)))

| Goete a răspuns (pentru Dmdmkdksnxnxndj):

Si asta inseamna ca indragostitii futaciosi sunt experti in tiktok?
Probabil e cea mai populara categorie pentru ca se pun intrebari referitoare la Dragoste si Sex, nu crezi?

| Goddessss a răspuns:

Notificarea aceea apare doar dacă ambii aveți activata funcția de vizualizare.
Daca tu o ai activata și acea persoana nu, nu se întâmpla nimkc, si nici invers

| Dmdmkdksnxnxndj explică (pentru Goddessss):

O avem amândoi da nu ne urmărim, tot ii mai apare și dacă îi dau block imediat?

| Goddessss a răspuns (pentru Dmdmkdksnxnxndj):

Dacă i dai block nu cred... Si nu contează dacă va urmăriți sau nu.
Ideea e sa ți o dezactivezi tu timp de o luna și nu o sa mai apară acelei persoane.
Dar acum da i block