| Love_Biebs_1990 a întrebat:

Oki, asta este o intrebare pentru jucatorii de League of Legends. Joc de aproape un an insa nu am avut decat o data probleme cu patch-ul si a trebuit sa reinstalez jocul ( problema aceea des intalnita cu blocarea la 33%). Insa acum dupa ce s-a bagat harta noua nu mai pot intra in joc. Pur si simplu nu-mi mai apare intreaga imagine a patch-ului, ci doar un pic din bara de incarcare si cateva imagini despre noutatile din joc. Am incercat toate chestiile spuse pe site-ul oficial de pe lol de catre admini, dar se pare ca nu functioneaza. Ceva ajutor va rog? Mentionez ca laptop-ul pe care il folosesc este acceptabil. Am prieteni care au calculator vechi insa joaca fara nicio problema. Multumesc anticipat :d

1 răspuns:
| Exaizo a răspuns:

Reinstaleaza jocul, windows-ul, formateaza partitia unde vrei sa instalezi jocul si incearca sa il instalezi iar.