| simpLemk a întrebat:

Am si eu o nelamurire cu Warcraft III Frozen Throne!
Deci : Am instalat Reign of chaos si Frozen Throne am bagat patch 1.26 english si vreau sa bag o harta numita "Moo Moo" sunt mai multe versiuni eu am ales MooMoo 1.6, bun am download-at harta si am bagat-o in folderul cu WARCRAFT III in maps la Frozen Throne si am intrat in Frozen Throne... dar problema cand aleg harta "MooMoo v1.6" dau start game si nu se intampla nimic, decat dispar toate chestiile alea din el si apar din nou. si nu mi se incarca harta, pe alte harti care le avea el initial cand am instalat jocul merg, dar pe cea care am bagat-o eu nu merg (mentionez ca am bagat si alta versiune si tot nu merge) va rog spuneti-mi daca am gresit ceva... daca nu e bun patch, sa-mi dati un site ceva, va roog!

1 răspuns:
| MajinVegeta a răspuns:

Normal hartile de war3 au un sufix. Uita-te la o harta normala pe care o ai in map in folder, stai asa. "w3x" e sufixu pentru hartile de frozen throne asa imi apare la mine. Deci descarca harti cu acest sufix.