| kata123_9771 a întrebat:

Orice arhiva dezarhivez cu winrar sau 7 zip imi da o eroare ca nu poate sa extraga.La orice arhiva mi se intampla asta. Daca stie cineva de ce sa imi spuna.DAU FUNDA! Si mi se intampla eroarea asta si cand instalez un joc, de fapt ORICE JOC crying

Răspuns Câştigător
| Paun_Cristian_1993 a răspuns:

Am avut si eu o problema asemanatoare, dar la mine era de la virusi am reinstalat windows si n-am mai avut probleme, incearca si tu.

| kata123_9771 explică (pentru Paun_Cristian_1993):

Da era de la virusi am observar ca aveam un trojan. laughing

2 răspunsuri:
| b06dan1x7 a răspuns:

Dezarhivezi arhiva gresita...
alte arhive te lasa sa le dezarhivezi? dezarhiveaz-o pe ce-a cu.rar la sfarsit