| MariusMiha a întrebat:

Orice joc de Xbox 360 merge pe orice versiune a consolei? Pt. ca vreau sa-mi iau unul si imi place mai mult cel gras si alb decat cel slim >(albnegru) si mi-e frica la cel alb ca de exemplu Assassin's Creed 3 nu va merge sau alte jocuri mai noi si oare si cel slim are acea supraincalzire? (ma cam joc mult si nu vreau sa stau cu el tot pe la reparator).

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

Nu are legatura cu versiunea consolei. Daca avea, cele mai noi se numeau XBOX 720 sau cv de genu