| ninuionut a întrebat:

Pareri despre Placa video GIGABYTE nVIDIA GeForce 8600GT Silent Pipe II 512Mb/128bit-2 iesiri DVI

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Atunci va fi ok

9 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nu este cine stie ce placa video, nici macar nu are directx11, este veche.Depinde si la ce te referi cand zici ''buna'', buna pentru jocurile mai vechi sau cele noi aparute? Daca vrei pentru cele noi atunci nu este buna, este foarte slaba.

| ninuionut explică (pentru bogdan324):

Pentru farming simulator 2013
pentru gta san andreeas
etc

| bogdan324 a răspuns (pentru ninuionut):

Atunci va fi ok

| edit28 a răspuns:

E o placa video.

| ninuionut explică:

Da stiu! Dar e buna

| ninuionut explică:

Vreau sa spui o parere despre ea

| Satana_Costin_1997 a răspuns (pentru ninuionut):

Salut am o oferta buna pentru tine un 9500gt silent tear interesa am si garantie pe numele meu pentru problema tio repara tio schimba am si poze la ea daca tear interesa

| Satana_Costin_1997 a răspuns (pentru ninuionut):

1 GB PE 128 BIT este scuze ca nu am spus

| ninuionut explică:

Eu nu vreau sa cumpar vr sa imi spuneti daca e buna!

| Satana_Costin_1997 a răspuns (pentru ninuionut):

Este bunicica ma contactezi daca vrei este la un pret atractiv dar uitate si u la orce joc acuma cere nVIDIA gt210 430 astea