| alienkros a întrebat:

PAYDAY 2 vs PROTOTYPE 2? Care e mai fain. Pe steam ambele sunt 30 euro si vreau unu din ele.Astept pareri, FUNDA.

1 răspuns:
| viorezu a răspuns:

Ambele sunt foarte faine dar depinde ce preferi.
Payday 2 este un shooter cu grafici bune. In payday esti un jefuitor de banci si are o nota hilara mai ales prin mastile haioase. Contine un sistem de level up si nu are nici un storyline jocul are si o incurajare spre stealth si primesti chiar bonusuri de experienta.

Despre Prototype 2 nu stiu prea multe dar are un storyline si esti un fel de monstrozitate din cate stiu e p=open world dar nu sunt sigur este interesant prin faptul ca poti face masacre uriase si sa alergi ca nebunul. Alegerea e a ta in privinta jocului dar sa nu uiti de funda daca te-am ajutat.