| Theaxniz a întrebat:

Pc-ul meu are urmatoarele tonguerocesor:Intel(R) CPU 430 @1.80 GHz 1.79 GHz
Installed memory(Ram):1, 00 GB
System type 32 bit-Operating System
E bun? ...merg foarte multe jocuri pe el desi lumea se mira ca are doar 1, 00 GB ram, asta ma intreb si eu cum de merge asa de bine?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Iti merg foarte multe jocuri pana in 2007 cu numai 1gb de ram nu vad sa-ti mearga ultimele noutati in materie de jocuri.

| Theaxniz explică (pentru Jipa95):

Merg jocuri care is si de anul asta

| Jipa95 a răspuns (pentru Theaxniz):

M-ai facut sa rad cu lacrimi laughing)) da frate.te cred pe 1gb de ram o sa te joci watch dogs la ultra, bft! :*

| Theaxniz explică (pentru Jipa95):

Pai merge si windows 7...

| StalkerSoul a răspuns:

Ai procesor dual-core de 1.8 si 1 gb ram. dar ce placa video ai?