| Spendy a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos, mi-ar merge GTA IVpe PC-ul care il am?

Processor : Intel(R) Prentium(R) Dual CPU E2160 @ 1. 80GHZ 1.79 GHz
Installed Memory (RAM) : 2.00 GB

System type : 32-bit Operating System

Pen and Touch No Pen or Touch Imput is available for this Display

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Procesorul e foarte slab, el l-ar putea rula pe minim, ram ai suficient, dar ce placa video ai?
daca ai placa video integrata nu il poti rula...

| Spendy explică (pentru DuDDy24):

SAPPHIRE Radeon HD5450 de 2, 8GB

| Spendy explică (pentru DuDDy24):

Si ce procesor mi'ai recomanda?

| DuDDy24 a răspuns (pentru Spendy):

Un procesor care ti se potriveste pe placa de baza, avand acelasi socket ca procesorul pe care il ai acum, este core 2 quad q6600...asta e cam cel mai iefrin core 2 quad pe care il poti cumpara... Dar daca cumperi procesorul asta schimba si placa video, e foarte slaba, degeaba o sa ai procesor bun atata timp cat te limiteaza placa video.