| alynush2489 a întrebat:

Pe ce butoane trebuie sa apas ca sa urc in elicopter din barca la misiunea 92 in gta 4, ca nu pot sa trec de faza asta am incercat de 30 de ori si nu reusesc (in joc imi spune sa apas space...dar nu urca si cad...)

4 răspunsuri:
| Fastmanx21 a răspuns:

Iti explica iei inainte da oricum : NUM9(PGUP) -> cresti in altitudine NUM3(PGDN) -> pierzi altitudine dar in rest e ca in celelalte gta-uri cu W A S D

| alynush2489 explică (pentru Fastmanx21):

Stiu cum sa pilotez elicopterul... eu ma refeream la altceva, in misiunea 92 unde trebuie sa-l omor pe Dimitri si in timp ce eu merg cu barca la un moment dat ma agat din mers de elicopter si de aici nu stiu pe ce sa apas ca sa urce din mers in elicopter pentru ca se tine cateva secunde apoi cad de la inaltime si mor

| Aribasoiu_Florin_1991 a răspuns (pentru alynush2489):

Aceeasi problema o am si eu...nu reusesc nicicum sa trec de partea aia cu elicopterul si ma enerveaza maxim...te rog mult daca reusesti cumva sa o treci lasa-mi si mie un mesaj pe facebook

| Aribasoiu_Florin_1991 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu, nu pot trece nicicum de misiunea aia si nu pot urca in elicopter... daca ai reusit cumva te rog mult spune-mi si mie...multumesc