| calapaul1234 a întrebat:

Pe contul meu de steam am gta 5, call of duty black ops, ets2, am avut ceva probleme cu un virus asa ca mi-am resetat pc-ul si acum când intru pe steam pe contul meu imi spune ca libraria este goala

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Esti sigur ca e goala si nu ai gresit contul sa nu ti la spart altcineva? Poti sa imi trimiti o poza

| calapaul1234 explică (pentru alexboss2020):

Contul este al lui varamea si mi l-a dat pentru ca nu mai are pc si eu am schimbat emailul si parola

| calapaul1234 explică:

Dau funda

| calapaul1234 explică:

Contul asta este de fapt al lui varamea si mi l-a dat pentru ca nu mai are pc si eu am schimbat emailul si parola