| anonim_4396 a întrebat:

mi-am luat acum de pe steam Call of Duty black ops 2 si cand intru in match..multiplayer sunt mort deja..cum fac sa ma respawnez si sa joc la una dintre echipe?

Răspuns Câştigător
| AleXzpm a răspuns:

Eu îs prost, da i-a zi a mers cum ți-am zis?

4 răspunsuri:
| AleXzpm a răspuns:

ți-ai luat o p@#! ă l-au dat grastis ăștia de la steam pentru 2 zile, apasă ESC si dai choso class... iți alegi cu ce armă vrei să joci și aia e. n00b

| 5yr0Kk a răspuns (pentru AleXzpm):

Ce ai ..am zis ca l-am cumparat cumva?
vezi cum vorbesti ca e un site public.

| 5yr0Kk a răspuns (pentru AleXzpm):

Da a mers..imi dadusem seama inainte sa vad raspunsu tau...:d

| AleXzpm a răspuns (pentru 5yr0Kk):

Eu îs prost, da i-a zi a mers cum ți-am zis?

| capoi a răspuns:

Salut, uite cum poti face rost de orice joc de pe steam gratis, sau orice iteme, Intri pe linkul asta: http://www.tremorgames.com/? ref=1906272 Si faci puncte prin a te uita la video-uri si mai multe chestii, apoi cu punctele cumperi jocuri sau bani pe steam. Mi-e personal mi-a mers, In 2 zile am facut 12 iteme in Dota2,