| lavinia148 a întrebat:

Pe lady popular, daca schimbi diamante in dolari cost bani in realitate?

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Nu, daca schimbi diamante indolari, adica daca ai deja diamantele si vrei sa le schimbi nu e nicio problema. dar daca vrei sa cumperi doamante acolo, e cu bani reali, ma rog, potisa iei prin mai mule chestii fiamante: Sms, playpal, si alte chesii, la care trebuie sa platesi, dar daca vrei sa le schmi nu se intampla nimicwinking