| Kat123456 a întrebat:

Pe ladypopular cum pot sa trec de nivelul 7? am la scopuri sa joc master mind si sa schimb solarul si am schimbat si solarul si am jucat si ala da nu merge! cine ma ajuta are FUNDII+VOT

Răspuns Câştigător
| 13Criistiina a răspuns:

Pai scrie la scopuri ca e completat tot?
1. la solar trebuie sa iei o piele putin mai deschisa
2. la master mind e usor : pui fiecare culoare pe un rand si dupa aia vezi cate buline negre sunt la fiecare culoare si le asezi intr-o ordine
3. nu mai stiu ce era ca eu am lv 13
daca vrei sa ma intrebi ceva mesaj

1 răspuns:
| anatarea a răspuns:

Te ajut eu fi atenta!
intri la bronz si faci scena 1 dupa acea in dreptu ei scrie:Salveaza look, da la o parte bronzu etc. apesi pe da la o parte bronzu si dupa acea dai Salveaza look si gata te uiti la scopuri si l-ai facut; daca vrei sa vezi domnisoara mea se numeste Roxyroxi