| Nightcore4Team a întrebat:

Pe metin2RO am lv 31 si am fms + 4 cu 30 pm pe draco am 7.1 kk si vreau sa-l fac + 5 cu ce merita cu bless sau la fierarul de bresle mai mult?

Răspuns Câştigător
| Mihai_George_1997 a răspuns:

Da frate aia e si dai la ce noroc ai azi, si ea o sa-ti spuna ca ai ceva noroc sau ai ghinion si daca ai noroc fa fms cu bless daca ai ghinion nul fa ca iti esueaza, mult noroc Funda?

7 răspunsuri:
| Mihai_George_1997 a răspuns:

Sall, joc si eu metin pe pegasus si am lvl 67 si eu am trecut prin aceeasi experienta ca tine, eu zic ca cel mai bine e sa te duci la vrajitoare, vezi daca ai ghinion si daca nu ai cumparati un bless si fa fms cu bless, mult noroc, fundita?

| Nightcore4Team explică (pentru Mihai_George_1997):

Unde-i vrajitoarea aiaimi zici plz iti dau fundita?

| Mihai_George_1997 a răspuns (pentru Nightcore4Team):

Pai pe ce regat esti?

| Nightcore4Team explică (pentru Mihai_George_1997):

Galben

| Mihai_George_1997 a răspuns (pentru Nightcore4Team):

Aolo nu stiu unde e vrajitoarea pe galben, intreaba si tu pe aia ca iti zice cineva, Imi dai Fundita?

| Nightcore4Team explică (pentru Mihai_George_1997):

Ii femeia batrana daca ii aia stiu unde e?

| Nightcore4Team explică (pentru Mihai_George_1997):

Azi am ghinion iti dau funda

| Mihai_George_1997 a răspuns (pentru Nightcore4Team):

Da frate aia e si dai la ce noroc ai azi, si ea o sa-ti spuna ca ai ceva noroc sau ai ghinion si daca ai noroc fa fms cu bless daca ai ghinion nul fa ca iti esueaza, mult noroc Funda?