| AnnoNyM a întrebat:

Pe metin2ro pe virgo, pegasus, leonis, si taurus care e cel mai bun regat pe toate svr?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Depinde. Regatul Albastru este cel mai populat, deoarece toti cred ca acolo sunt cei puternici si ca te apara daca devii prieten etc. O prostie. Toate regatele sunt bune parerea mea. Eu joc metinRo (official) pe Pegasus de 4 ani si am realizat ca cei mai multi sunt cei albastrii si ca nu ai loc de ei caci sunt oameni de aia de baga miliarde in metin ca sa poata sa bata jucatori, freze si alte porcari existente in itemshop. Oricum din cauza lor m-am lasat de de metin. Regatul rosu e intre si intre, adica nu este nici gol nici plin. Galbenul este mai gol iar Albastrul cel mai plin si se face lagg rau cand te duci CH1 map1 ...Aceasta este parerea mea. Gandeste-te. Succes!

| AnnoNyM explică (pentru Deleb):

Daca nu mai joci mt2ro imi dai mie contul tau te rog? multumesc anticipat id meu love struckpub43@yahoo.com

| Deleb a răspuns (pentru AnnoNyM):

Nu și gata. Scuze dar am alți prieteni mai buni care ar merita...

3 răspunsuri:
| valis a răspuns:

Cel mai bun regat e albastru la toate