| S0nofS4tana a întrebat:

Pentru cei ce se joaca metin2ro, care jucator credeti ca ar fi cel mai bun de pe toate serverele? Eu zic: ori Predator1 de pe Sagitta ori Zo de pe Virgo sau UltraSud, ori appLyww de pe leonis ori Pamela de pe Pegasus. Voi ce ziceti? Unii cred ca Poseydon dar eu nu cred. Poseydon si-a luat mare bataie de la Predator1.

4 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Pararea mea este ca cel mai bun este Predator1.
Funda?

| DIIMIIM a răspuns:

Mda,e Rump3lyk

| vasilakero a răspuns:

Poi Pamela applyww si arculet s-au lasat asa ca ramane cel mai bun Rump3lykwinking

| AleeExD a răspuns:

Predator big grin