| Daniel_Ene_1995 a întrebat:

Pe placa asta de baza http://www.bestpricesg.com/biostar-h81mlc-lga-1150-mothe rboard/ merge placa asta video http://www.pcgarage.ro/......128-bit-1/ Si am o sursa de 450W.

9 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

"o sursa de 450W" Ce model?

| Daniel_Ene_1995 explică (pentru CPAElites):

Macar spune-mi daca sunt compatibile palca video cu cea de baza te rog.

| CPAElites a răspuns (pentru Daniel_Ene_1995):

Da, sunt compatibile!
Daca ai sursa de 50 lei, in maxim 3 luni crapa cu tot cu placa de baza, hdd etc.

| Daniel_Ene_1995 explică (pentru CPAElites):

Imi poti recomanda o sursa cuna pentru ce am eu? La un pret cat de cat mic

| CPAElites a răspuns (pentru Daniel_Ene_1995):

Cat de mic?

| Țoglă a răspuns:

E compatibilă dar e slăbuță PB la prețul ăsta.

| Tigrrr a răspuns:

Da, e ok.Dar eu zic ca e ok o sursa de peste 500 W. Sursa ta e putin cam slabuta, peste 500 w e ff bun.

| Daniel_Ene_1995 explică (pentru Tigrrr):

Te-ai uitat la palca de baza si cea video? Sunt comaptibile?

| Tigrrr a răspuns (pentru Daniel_Ene_1995):

Da, desigur.