| Cristi1997 a întrebat:

Pe placa video ati radeon 4350 voi putea rula jocurile noi din 2011 care vor aparea ce parere aveti! SI daca voi rula fifa 12 ma intereseaza mai mult! plss

2 răspunsuri:
| flavian97 a răspuns:

Nu o sa poti sa te joci pe placa asta video iti trebuie o placa video mai puternica care costa in jur de 300-450ron si conteaza si restrul calculatorului (procesor, ram)

| flavian97 a răspuns:

Nu nu poti iti trebuie o placa video mai puternica in jur de 300-450 ron ca sa le poti juca, si mai conteaza si de restul calculatorului (procesor, ram)