| Cristi1997 a întrebat:

Ati radeon 4350 1gb poate duce jocurile din 2011 mai noi care vor aparea mai ales ma intereseaza fifa 12 dca imi va mere! pls

Răspuns Câştigător
| uNKN0Wn a răspuns:

Depinde de restul pc-ului daca ai vreo 3gb ram si un procesor core 2 duo de vreo 2.88 ghz ti-ar putea merge

Eu am ATI Radeon HD 4350 512mb si merg jocurile cam pana astea din 2009, 2010

PS:: Conteaza restul pc-ului
da-mi un mesaj privat cu componentele si iti spun daca ti-ar mergewinking

2 răspunsuri:
| username a răspuns:

DA, dar anumite jocuri. shooterele nu iti vor merge, poate doar la low. Si FIFA 12, nici macar nu se stiu cerintele.

| hSh3ad a răspuns:

Pai ar putea rula jocurile dar la MEDIUM (la toate) sau daca vrei HIGH
va merge, dar nu la toate.
Seria GTX (nVidia) si seria 5000-6000 (ATI) pot duce orice.