| Yoyo12345 a întrebat:

Pe ps4 sau Xbox te poți juca online? Multiplayer și dintre ps4 și Xbox care e mai bun, precizați care Xbox

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pe amandoua poti juca online si amandoua sunt la fel de bune, diferenta o face doar controlerul care nu este la fel, de aici pleaca preferinta fiecaruia... deci care controler iti place acea consola alegi! Bafta!

| Csander a răspuns:

Te poti juca online daca platesti abonamnetul Plus pentru PS, respectiv abonamentul GOLD pentru Xbox pentru 1, 3, 6 luni sau un an intreg.
Nu e nici o diferenta intre partea multiplayer la console, difera doar jocurile pe care le poti juca pe consolele respective. PS-ul detine mai multe jocuri exclusive decat Xbox-ul in ultimii ani.