| CineTeCrezi a întrebat:

Pe tableta mea Allview Speed City jocul Six Guns nu merge. L-am descarcat si instalat de pe google play de vreo 3 ori si cand dau click pe el intra in joc se incarca si spune :,, Checking required files,, dupa care iese si nu se intampla nimic. Ma puteti ajuta dau funda!

Răspuns Câştigător
| WowXpert a răspuns:

Salut am si eu Allview Speed City si am incercat versiunea 1.1.7 de pe aptoide si acum se downloadeaza SD data.Incearc-o si tu, pentru ca pe aptoide nici un joc nu costa
P.S daca nu stii de unde sa iei aptoide intra pe google play scrie aptoide si apasa acolo unde scrie,, Bazaar News&Aptoide Istall iar apoi descarco. dupa ce sa instalat deschideo si pasa unde scrie aproide install apoi ti se instaleaza si de aici te descurci

| CineTeCrezi explică (pentru WowXpert):

Ti-e ti-a functionat jocul dupa ce l-ai instalat de acolo?

| CineTeCrezi explică (pentru WowXpert):

Am incercat sa downloadez l-am instalat dar tot asta se intampla nu stiu ce problema are...

| Alex1234aesd a răspuns (pentru CineTeCrezi):

Nu stiu mai incearca si pe alte site-uri sunt tot eu WowXpert doar k pe contul de fb.Trebuie sa iti mearga