| MotanuIINCALTAT a întrebat:

am o tableta Allview Speed City careia i-am dat restart si acum de fiecare data cand o deschid nu mai are nici un joc pe ea....si nu mai merge nici magazin play....Va garantez ca va dau funda daca ma puteti ajuta!

2 răspunsuri:
| ReZiSTorr a răspuns:

Pai... poate aplicatiile au fost instalate pe cardul SD daca ai si poate nu mai citeste cardul

| F4T4L a răspuns:

Salut boss.Intra la setari si dai la confidentialitate si dai revenire la setarile din fabricatie si ti se va reinstala androidul si va merge te rog dai funda? P.S. Si mie mi s-a intamplat si asa am facut