| anedreaeaaa a întrebat:

Pe telefon, cand descarc o poza de pe internet si o pun la fundal se vede foarte neclar...Precizez ca am Lg L70. Cum as putea rezolva problema? S-ar vedea clar daca i-as adauga niste filtre sau ceva de genu'?

2 răspunsuri:
| Pinocchio a răspuns:

Probabil rezolutia la telefon e prea mica atunci cand faci poze, mareste pixelii.

| anedreaeaaa explică (pentru Pinocchio):

Nu are legatura cu facutul pozelor...ci cand le descarc de pe internet arata foarte bine, dar cand le pun la fundal se vad neclare