| Nemesis2012 a întrebat:

Cum pot modifica o poza sa arate bine ca fundal dekstop.
Ce rezolutie sa-i pun? Dc se vede doar o parte? Se vede neclar!
Sfaturi --------------Funda

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

La aplicarea pozei alegi mod:
Fill, Stretch sau Tile.Cum se vede mai bine.

| ErrorFound a răspuns:

Cand cauti poze pe internet pune subiectul care te intereseaza + HD Wallpaper si asa cum a zis horia alege stretch tile sau fill dar cel mai bine e sa te duci unde ai salvat poza ( click dreapta pe ea) si alegi set as desktop background si ti-o pune pc-ul la rezolutia corecta in modul Stretch

| Bunocul a răspuns:

Rezolutia trebuie pusa in functie de rezolutia ecranului pe care il ai.

| love999 a răspuns:

Sunt de acord cu horia2012 dar ar fi mai bine sa scrii pe google imagini desktop... si sunt la revolutia perfecta, unele dintre ele