| agentclanc21 a întrebat:

Pe un Laptop LENOVO G500, Intel Core i3-3110M 2.4GHz, 4GB, AMD Radeon HD 8570 2GB DDR3 va rula macar la cerinte minime jocul Watch Dogs?

3 răspunsuri:
| andyeyes99 a răspuns:

Mie imi rulea pe un laptop Acer Aspire 5742G cu i3 -380m 2.53 ghz, 4Gb ddr3 si Nvidia Gt 540m 1 Gb la minim cu 25-40 fps. Nu vad de ce nu ti-ar merge si tie.

| agentclanc21 explică (pentru andyeyes99):

Deci ruleaza la minime, dar daca vreau sa vilmez cu camtasia si sa pun pe youtube o sa ruleze fara lag la minime?

| andyeyes99 a răspuns:

Incearca Fraps si vezi cate fps-uri ai. Daca ai sub 35 fps s-ar putea sa-ti mearga in reluare cand o sa vrei sa filmezi.