| petricasc a întrebat:

Care ar fi alegerea potrivita?

1... Laptop ASUS X552VL-SX011D, Intel Core i3-3110M 2.4GHz, 15.6" HD, 4GB, 750GB, nVIDIA GeForce GT 710M 1GB DDR3, Free Dos

2... Laptop LENOVO IdeaPad G500, Intel Core i3-3110M 2.4GHz, 15.6", 4GB, 1TB, AMD Radeon HD 8570 2GB DDR3, Free Dos

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ceva cu gt 720m daca se poate...

| sltlp a răspuns:

Pai chiar nu poti sa gasesti o a III-a varianta? Vrei fix astea... Ideea e ca daca vrei joculete, nu o sa fie prea bine, deoarece hardware-ul e slabut.
Dar daca nu...il recomand pe primul.

| ninoh11 a răspuns (pentru sltlp):

Păi, nu știu ce ales, nu știu dacă o să mai vezi vreodată această postare, daaaaar să știi că încă merge laptop-ul acela Asus. M-am jucat in fiecare zi pe el si inca merge chiar cu 90 de fps-uri lol-ul?

| petricasc explică:

Ma intereseaza care dintre cele 2 sa-l iau nu exista nr 3... laughing