| Ionut312 a întrebat:

Pe un sistem procesor: AMD SEMPRON 3400+ 2. 00GHZ, 1 gb ram si o placa video AMD RADEON 3400 SERIES imi merge jocul Ghost Recon? Stiu ca sistemul este slab,dar mai dureaza ceva pana imi cumpar placa video,deaorece procesorul si placa de bza sunt cumparate acum, deaorece vreau sa fac un pc gaming.

3 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Degeaba cumperi tu o placa video noua si mai buna daca celelalte componente sunt de rahat, si tu spui ca le-ai cumparat recent?

| Ionut312 explică (pentru FatUglyVirgin):

Nu cele specificate sunt cumparate recent...

| DuDDy24 a răspuns:

Nu prea cred ca ai sanse, cere minim dual core si 2 gb de ram + o placa video mai buna ca a ta... poti incerca sa il joci pe minim, dar nu o sa ai un fps prea bun.