| antohianda a întrebat:

Pe webkinz, imi puteti spune pentru Magazinul KinzStyle pentru masina de croitorie combinatii cu haine( dar as vrea ca acele haine sa fie ieftine, nu foarte scumpe )?

Răspuns Câştigător
| adynutza234 a răspuns:

Pai dace vrei sa iti faci un costum de Cenusareasa uite pentru rochita iti trebuie bluza de balerina, funda albastra, cu fundite pentru pantofi iti trebuie ochelari fetita fistichie, pantofi rubinii, palarie printesa.

1 răspuns:
| Miuletz a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu-ti faci pentru ca da chiar si din cele mai ieftine si cele mai scumpe chesti aceleasi lucruri.Pantaloni cu petice, bluza cu petice si eu am facut si le folosesc ca pijamale.Deci ia lucruri foartee ieftine si fa-ti combinati. Funda?