| MangoGirl a întrebat:

am un cont webkinz de mult timp dar nu ma descurc cu ceva.La atelierul KinzStyle sunt aceleasi hainut mereu, dar eu vad la alte animalute haine speciale.De unde pot face rost si ce hainute pot pune in masina de croitorie pentru a obtine hainute frumoase, nu din petice?

125 răspunsuri:
| lawynutza a răspuns:

Pai te duci la atelierul KinzStyle si acolo cumperi niste haine si dupa aia cand iti arata categoriile scrie mai jos masina de croitorie si trebuie sa pui 3 hainute sa le tragi din inventar si le pui in alea trei cerculete iar cerculetee duc la un puton mai jos dai clik si gata daca vrei retete de haine iti dau pe privat funda?

| myxolaryy a răspuns:

Pune pantofii rosii cu inimioare si coifu de printesa si ochelari cu inimioara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mango girl poti pune in masina asa palaria de printesa, pantofi cu inimioare rosi, ochelari roz cu inimi.Sau pantaloni albi, fusta gri plisata, papuci maro.Sau funda mica roz, pantaloni maro pantofi alb negru pentru costum. Sper sa iti placa ideile mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mango girl nu o asculta pe idioata cu rasp anonim ca spune numai minciuni pentru ca iti ies tot petice mincinoasa a dracu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca tu ori esti handicapata ori proasta, eu am incercat si au iesit lucruri frumoase dar daca tu esti idioata nu am la ce sa ma astept de la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata cu rasp anonim de pe data de 13 iunie... esti o idioata si o handicapata daca tu nu sti ca citesti.Eu am incercat si a mers idioata dracu. Dar nu am ce sa fac daca esti proasta.Nu am la ce sa ma astept de la o idioataca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata de pe data de 13 iunie... esti o mare proasta daca tu crezi ca nu merge si ca ies petice dar eu nu vreau parerea unei handicapate idioata care mai e si proasta pe deasupra nu fetita eu vreau parerea lui mango girl, giindca ei i-am scris nu tie idioato.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un raspuns: Hainutele trebuie sa le iei de la Curio shop, de la Zona Colectionarilor. Dar nu apar intotdeauna.Trbuie sa te duci des pe-a colo.Acum pentru masina de croitorie de la KinzStile cauta pe Google "retete haine webkinz" si o sa-ti arate acolo hainele si ce trebuie sa pui in Masina de Croitorie.Contul meu e "ate04". Daca vrei adauga-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te duci la camera schimbului sa faci schimb sau poti sa cauti pe youtube haine webkinz si iti arata ce haine trebuie sa pui si ce haine iti ies eu asa ama facut si acum o duc bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici incearca urmatoarele: plovar de scoala, pantaloni negri, palarie de magician sau bluza cu inima bluza cu stea si pantaloni de blug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune o palarie de cowboy, o haina de cowboy si o rochie albastra.Iti va iesi o rochie frumoasa.Sa sti ca eu am incercat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.webkinzinsider.com/clothing-machine-recipes exista si pagina a2-a cumperi ce scrie acolo si le pui in masina de croitorie LOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este, poti sa faci cum au zis si ceilalti combinatiile de haine. Dar daca vrei niste haine care nu le poti face la masina de croitorie sa te duci la kinz stayl in fiecare ora si sa fezi ce articol de imbracaminte este la,, SPECIAL"... uneori acolo la SPECIAL dau articole rare. cum ar fi:Rochia de bal, Masca venetiana, Costum vedeta pop, Peruca clovn...etc.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, sunt Mihai si poti face rost de hainute speciale daca ai animalutul luni sau din saci de surprize

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai din petice sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal colegi webkinz am 2 animalute webkinz pe un cont si nu mai merge sa ma conectez stiti pagina prima dau clic pe ia si ramine albastra nu se intimpla nimic alt ceva ajutati-ma! ce sa fac?
cit despre masina de croit nu stiu mie miau esit numai din petivecit haine am citit pe un sait ca le cumperi in realitatesi au un cod il introduci undeva (nu stiu nu scria) si apar virtual. daca nu ma crezi intra pe www.webkinz.ro dupa aia pe webkinz rominia si o sa vezi si tu pa! aaa da cum iti faci gradin a pe webkinz ca nu stiu. PLZZZZ AJUTOOOOR! ajutati-ma VA ROG AM 2 ANIMALE VIRTUALE SI NU VREAU SA LE PIERD DACA STITI CEVA SCRIETIMI AICI SAU PE MAIL radubaca@yahoo.com AJUTOR! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acele animale care au haine mai frumoase ca tine pot fi membri deluxe sau si le cumpara de la kinzstyle deluxe ceea ce poti face si tu. Dar doar daca cumperi haine in realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic de unde le au doar daca imi dai un cod webkinz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna daca vreti haine de la masina de croitorie bagati-ma in lista de la webkinz numele meu de utilizator e denike si atunci pot sa va trimit orice haine doriti si va pot da si retetele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt tot cea cu numele de utilizator denike cine vrea haine trebuie sa ma invite la el acasa pe webkinz ca sa stiu cine vrea haine ca asa nu stiu cine vrea si cine nu vrea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei pune in masine de croitorie papuci cu inimioare rosi ochelari roz cu inimioare si palaria aia ros de printesa eu sunt diana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am raspuns:Consulta-te cu alte persoane care stiu haine rare si roag-o sa iti dea si tie reteta.Eu am intrat pe hainute webkinz si m-am dus la retete webkinz undeva jos si la pag 2 mi-a aratat o gramada de retete. Uite una tricou imprimeu cu floricele, sort de baie verde deschis si rochia albastra. Daca vreai sa iti mai dau contul meu este mitubisi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata cu numele de utilizator mitubisi imi trimiti si mie te rog frumos haine care nu se gasesc numele meu de utilizator e denike te rog te rog te rog te rog te rog te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar vreti haine superbe atunci dati-mi contul vostru: parola si numele de utilizator si promit ca o sa va fac haine foarte frumoase la masina de croitorie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca linkul astahttp://www.webkinzinsider.com/wiki/Solved_Clothing_Recipes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. pai cauta pe net (webkinz clothing machine recipes 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa pui o hainuta cu stea suprapusa si un cu inimioara si o perece de blugi albastri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mango girl...am sute de retete de mancaruri care inca nu sunt aflate,, le-am aflat de chiar insasi echipa webkinz. uite id-ul: webkinz.romania.roaga-te de ei pana o sa iti dea.asa am facut eu.sau daca e ceva fani webkinz contactati-ma prin messenger: byencutzza4you pup:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot da un site care iti arata cum sa faci hainute la masina de croitorie acesta este http//www.webkinzinsider.com/wiki/solved_clothing_recipes acesta este siteul intra pe el chiar acum