| Jesye a întrebat:

Pentru cei care au jucat Prince of Persia: The Two Thrones

am ajuns la unu mare si nu stiu cum sa'l omor happy. ce atac trebuie sa folosesc ca sa'i scot ochii laughing (ca asa spune acolo)

Răspuns Câştigător
| cosminvalerian a răspuns:

La gigant? Daca acolo, iti explic eu :
Observi ca sunt niste chestii de care de prinzi cu cutitu, dupa aia ajungi undeva mai sus, sari (dar nu apesi pe nimica nici macar pe un click doar cand iti stralucesti pumnalul ) si lovesti, si faci tot asa si gata, e simplu. Funda?

1 răspuns:
| raul50 a răspuns:

laughing nu asa sti cum deci prima oara iei puterea reginei apei dupa aia iti aplici lovitura pumn (pamant) dupa aia apesi 9 si iti regenereasa si intareste ataku dar in timp ce sari apesi clik pentru a face contact mai mare si din 2-3 clikuri e mort funda?